Druhé místo pro modrý tým, děkujeme!

Během nedělního rána 30. května se v pražských ulicích běžel neobvyklý maraton. Byl oživený o unikátní závod The Battle of the Teams, ve kterém se na trasu dlouhou 42,2 km vydaly 4 týmy elitních běžců. Modrý tým, složený z osmi vynikajících běžců vedenými kapitánkou Zuzanou Hejnovou, si vůbec nevedl špatně. Děkujeme Vítovi Pavlištovi, Dicksonovi Chumbovi a dalším za úžasný výkon, díky kterému se může tým Volkswagen pyšnit skvělým druhým místem. Děkujeme tímto za podporu Českého svazu ochránců přírody, který byl charitativním partnerem modrého týmu.

Pokud se chcete podívat, jak maraton probíhal, můžete se podívat na fotogalerii nebo video. Detailní informace o běhu si můžete přečíst v tiskové zprávě Run Czech.

Vážíme si, že Český svaz ochránců přírody mohl být součástí této velkolepé akce. Partnerství nám přinese nejen finanční podporu, ale i skvělé zviditelnění. Děkujeme společnosti Run Czech a značce Volkswagen, za tuto neopakovatelnou příležitost.

Maraton zajistil Prague International Marathon, pořadatel sportovně-kulturních akcí a aktivit konaných v Praze i v dalších městech České republiky. Informace o různých akcích, které probíhají nebo proběhnou v dalších měsících, můžete najít na stránkách Run Czech.