Úžasný příspěvek na pomoc přírodě.

S napětím jsme očekávali, jak moc jste nás všichni podpořili během závodu The Battle of The Teams, který se uskutečnil 30. Května 2021 během pražského maratonu. S radostí jsme přijali pozvání na malé benefiční setkání do prostor Run Czech v Praze, které se uskutečnilo 10. června 2021, kde jsme z rukou zástupce Volkswagenu převzali šek s částkou 43 534 Kč. Finanční prostředky jsme získali díky zaslaným DMS zprávám, registračním poplatkům i darům navíc, které nám poslali běžci virtuálního maratonu. Společnost Volkswagen pak všechny dary zdvojnásobila. Všem dárcům i podporovatelům srdečně děkujeme.

Charitativním organizacím celkově přistála částka 180 238 Kč. Český svaz ochránců přírody získal z této částky 43 534 Kč, což byl druhý nejvyšší příspěvek. Všem dárcům děkujeme.

Je úžasné, že se nám podařilo propojit tak populární sport, jako je běh, s ochranou přírody. Vážíme si, že Český svaz ochránců přírody mohl být součástí této velkolepé akce. Partnerství nám přinese nejen finanční podporu, ale i skvělé zviditelnění. Děkujeme společnosti Run Czech a firmě Volkswagen, za tuto neopakovatelnou příležitost.

Zástupci společnosti Volkswagen a charitativní organizace Český svaz ochránců přírody s benefičním šekem.